Twoje zdrowie na pierwszym miejscu. Usługi dla Ciebie i Twoich bliskich

O Nas

Doctor Sprint - Twoja 24/7 opieka medyczna w zasięgu ręki! 

Profesjonalni lekarze, pielęgniarki, ratownicy i opiekunowie medyczni gotowi, by zadbać o Twoje zdrowie.
Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu, diagnozujemy Twoje problemy medyczne w najkrótszym możliwym czasie. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz konsultacji lekarskiej, szybkiego wsparcia ratowniczego, czy kompleksowej opieki pielęgniarskiej, nasi wysoko wykwalifikowani medycy są gotowi odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Jesteśmy zawsze na wyciągnięcie ręki - wystarczy, że zgłosisz swoje zapotrzebowanie, a my podejmiemy niezbędne kroki, aby pomóc Ci w każdym możliwym problemie medycznym.

Teleporada

Uzyskaj spersonalizowaną poradę medyczną w zaciszu własnego domu. Zapewniamy specjalistyczne porady medyczne i recepty od licencjonowanych lekarzy
więcej

Wizyta ratownika

Wizyta domowa pielęgniarki lub ratownika medycznego to ocena stanu, pomiary parametrów życiowych i zalecenia medyczne. Może zawierać EKG, podanie leków lub teleporadę z lekarzem.
więcej

Wizyta lekarska

Wizyta lekarza w domu ma na celu badanie pacjenta, diagnozę i zalecenia medyczne. Może obejmować EKG, podanie leków i wydanie dokumentów medycznych.
więcej

Wizyta pediatry

Zaufaj naszym ekspertom, aby zapewnić dziecku najlepszą opiekę. Nasze podejście do opieki pediatrycznej jest wyjątkowe i koncentruje się wokół dziecka.
więcej

Konsultacja laktacyjna

Konsultacja laktacyjna: Profesjonalna i spersonalizowana opieka dla Ciebie i Twojego dziecka. Dołącz do naszej społeczności szczęśliwych matek karmiących piersią!
więcej

Wizyta opiekuna

Doświadcz komfortu i wygody dzięki domowym opiekunom medycznym. Uzyskaj najlepszą opiekę medyczną w zaciszu własnego domu.
więcej

Zabezpieczenie imprez

Zabezpieczenie medyczne dopasowane do potrzeb i rozmiarów eventu. Może dotyczyć wydarzeń dla wąskiej grupy osób, a także zapewnienia opieki medycznej na imprezach masowych.
więcej

Transport medyczny

Transport medyczny realizujemy w oparciu o doświadczony zespół medyczny w składzie i wyposażeniu dostosowanych do stanu zdrowia chorego i zgłoszonych potrzeb. Transport możliwy w kraju i za granicą.
więcej

Szkolenia

Profesjonalne szkolenia z pierwszej pomocy, BHP, kursy KPP oraz szkolenia doskonalące dla personelu medycznego. Szkolenia organizujemy dla osób prywatnych i grup zorganizowanych.
więcej
crosslistchevron-down