O Nas

Zespół Doctor Sprint to nie tylko grupa doświadczonych lekarzy, ratowników medycznych, pielęgniarek, ratowników i opiekunów medycznych - to gwarancja, że Twoje zdrowie jest zawsze naszym najwyższym priorytetem. Jesteśmy tu dla Ciebie zwarci i gotowi, by podjąć wszelkie działania, aby zapewnić Ci profesjonalną opiekę medyczną.
Nasze usługi
WIĘCEJ O NAS

Postaw na jakość

Doctor Sprint to również Twoje niezawodne wsparcie w zakresie zabezpieczeń medycznych eventów. Niezależnie od skali i charakteru wydarzenia, zapewniamy kompleksowe rozwiązania, które zapewnią bezpieczeństwo uczestnikom. Nasz wyszkolony zespół doskonale radzi sobie zarówno z rutynowymi sytuacjami, jak i nagłymi wypadkami. Dzięki naszym usługom możesz cieszyć się spokojem i pewnością, że nawet w najbardziej wymagających sytuacjach masz profesjonalną opiekę medyczną na wyciągnięcie ręki.

Chcemy również podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem z Tobą. Dlatego oferujemy szkolenia z pierwszej pomocy, które pomogą Ci zdobyć niezbędne umiejętności i pewność siebie w sytuacjach awaryjnych. Nasze szkolenia są prowadzone przez ekspertów w dziedzinie medycyny i ratownictwa, którzy dostosowują program szkolenia do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, firmą czy organizacją, nasze szkolenia z pierwszej pomocy pomogą Ci stać się gotowym na niespodziewane sytuacje i pomagać innym w potrzebie.

Zaufaj ekipie Doctor Sprint i zapewnij sobie i swoim bliskim najwyższy poziom opieki medycznej, niezawodne zabezpieczenia medyczne eventów oraz wsparcie w zakresie szkoleń z pierwszej pomocy. Jesteśmy tu, aby zadbać o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo w każdej sytuacji. Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak możemy Ci pomóc

Zespół wyspecjalizowanych pracowników

Poznaj osoby, które dbają o Twoje bezpieczeństwo

Dr n. med. Karolina Kautsch

lekarz
Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z pediatrii oraz Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym.

W 2019r ukończyłam kierunek lekarski na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym, uzyskując Złoty Laur Absolwenta. Następnie odbyłam staż podyplomowy w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie, którego sporą część spędziłam na Oddziale Pediatrii.

Aktualnie swoje doświadczenie zdobywam w Klinice Pediatrii, Żywienia i Chorób Metabolicznych w Centrum Zdrowia Dziecka oraz w Przychodni Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Warszawie. Dyżuruję również na Oddziale Patologii Noworodka, gdzie doskonalę swoje umiejętności pracy z najmłodszymi pacjentami.

Samodzielnie wykonuję badania USG, szczególnie USG płuc, co bardzo pomaga mi w procesie diagnostycznym i wdrożeniu skutecznego leczenia.

W 2023 roku uzyskałam tytuł Certyfikowanego Doradcy Laktacyjnego. W maju 2023 roku uzyskałam również tytuł Doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu w dyscyplinie nauki medyczne, a swoją rozprawę pt. “Przebieg infekcji SARS-CoV-2 u dzieci z niedoborami odporności” obroniłam z wyróżnieniem.

Lek./Mgr Daniel Figura

lekarz, ratownik medyczny
Jestem lekarzem specjalizującym się w dziedzinie anestezjologii i intensywnej terapii, a także ratownikiem medycznym. Moje kompetencje w obszarze medycyny są wzbogacone o dodatkowe kwalifikacje. Posiadam tytuł magistra bezpieczeństwa narodowego, który umożliwia mi spojrzenie na medycynę z perspektywy szeroko pojętego bezpieczeństwa i sprawną współpracę ze służbami odpowiedzialnymi za bezpieczeństwo. Jestem również absolwentem podyplomowego studium prawa medycznego, bioetyki i socjologii medycyny, co pozwala mi na kompleksowe podejście do zagadnień prawnych i etycznych związanych z praktyką medyczną. Ukończyłem studia podyplomowe z zakresu zarządzania kryzysowego, co wyposażyło mnie w umiejętności efektywnego reagowania i zarządzania sytuacjami kryzysowymi w środowisku medycznym. Ukończyłem certyfikowane kursy: ALS, EPALS, ITLS, PHTLS, ETC.

Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę w oddziale intensywnej terapii i anestezjologii oraz zespołach wyjazdowych Państwowego Ratownictwa Medycznego, a także szpitalnych oddziałach ratunkowych, izbach przyjęć oraz dyspozytorni medycznej. Posiadam też bogate doświadczenie zebrane w trakcie licznych zabezpieczeń medycznych oraz szkoleń z zakresu pierwszej pomocy.

Lek. Julia Woynarowska

Lekarz
Jestem lekarzem w trakcie specjalizacji z anestezjologii i intensywnej terapii. Od kilku lat jestem także koordynatorem badań klinicznych oraz współbadaczem. Swoje doświadczenie zawodowe rozwijam podczas pracy na Oddziale Intensywnej Terapii i Anestezjologii, a także w warunkach gabinetu opieki ambulatoryjnej oraz ambulansów realizujących zabezpieczenia medyczne i specjalistyczne transporty medyczne. W zakresie moich medycznych zainteresowań znajduje się wykorzystanie USG point-of-care w stanach nagłych i znieczuleniu. Uczestniczyłam w licznych kursach z zakresu zaawansowanych czynności resuscytacyjnych i postępowania w stanach nagłych oraz POCUS. Ukończyłam certyfikowany kurs ALS.

Opinie naszych wspaniałych klientów

Pozytywne doświadczenia i opinie naszych klientów są najlepszą rekomendacją naszej pracy.
Matylda D.
Pełen profesjonalizm i obsługa na najwyższym poziomie. Polecam!
Mariusz K.
Korzystałem kilkukrotnie z usług Doctor Sprint i zawsze byłem zachwycony dużym profesjonalizmem i szybkością obsługi. Polecam serdecznie każdemu, kto ceni sobie swój czas i chce jak najszybciej otrzymać pomoc lekarską.
Jakub F.
Szybko, profesjonalnie, trafnie i skutecznie. Polecam, zdrowy byłem już po tygodniu, co przy moim napiętym grafiku i małych dzieciach było kluczowe.
Oliwia P.
Bardzo polecam! Wszystko bardzo sprawnie poszło i super kontakt.
P M
Pełen profesjonalizm ! Szybka i fachowa pomoc lekarska ! Serdecznie polecam !
Marcin O.
Polecam, błyskawiczna i profesjonalna obsługa, z sympatycznym i fachowym zespołem. Zasłużone 5 gwiazdek.
crosslistchevron-downcross-circle